Juniori MNK Slatine s plus 10 ispratili Jakšićane

U utakmici 12.kola juniori Slatine pregazili su vršnjake iz Jakšića. Već od uvodnih minuta bilo je jasno da se tu radi o velikoj razlici u kvaliteti ova dva sastava. Mladi Slatinčani bili su prilično nemilosrdni prema svojim protivnicima pa je razlika na semaforu rasla iz minute u minutu. Čak i podosta podnošljivih minus četiri na poluvremenu otišlo je do konca, na žalost gostiju, na ogromnih plus deset Slatine. Danas su posebno golgeterski bili raspoloženi Dorian Bogati i Marko Rastija, a od zanimljivijih detalja možemo izdvojiti i krasnu akciju domaćina u posljednjim sekundama koju je efektnim atraktivnim golom završio Dominik Bogati.

1. HMNL istok – juniori

12.kolo

MNK SLATINA                   11(5)

MNK JAKŠIĆ                          1(1)

SLATINA Dvorana SŠ Marka Marulića. Suci: Mario Hrženjak (Mikleuš) i David Rakitničan (Slatina).

Strijelci: 1:0 – Sopjanac (2), 2:0 – Dor.Bogati (6), 3:0 – Dorinka (6), 4:0 – Rastija (11),5:0 – Dor.Bogati (15), 5:1 – Kuretić (15), 6:1 – Rastija (25), 7:1 – Rastija (28), 8:1 – Stjepić (32), 9:1 – Dor.Bogati (36), 10:1 – Dor.Bogati (36), 11:1 – Dom.Bogati (36).

SLATINA: Tropšek, Sopjanac, Dom.Bogati, Dor.Bogati, Rastija, Šuntić, Kizivat, Stjepić, Pejakić, Dorinka. Treneri: Marko Novaković i Damir Bogati

JAKŠIĆ: Hajzler, Raguž, Mišić, Barišić, Kuretić, Marković, Buturac, Rotim.