Jozić i Menegati za miran zimski san

Nogometaši Slatine prvi su dio natjecateljske sezone okončali jučer još jednom domaćom pobjedom. Naime, u utakmici 13., posljednjeg kola prvog dijela prvenstva 4.nogometne lige, oni su na Stadionu Antuna Tone Butorca svladali Zdenku iz Velikih Zdenaca rezultatom 2:1. Veći dio posla Slatinčani su obavili u prvom dijelu kada su i uspjeli  izgraditi osjetnu prednost od dva gola viška, a da im pri tom gosti nisu niti jednom nisu ozbiljnije ugrozili vrata. Prvi gol pao je iz gužve u 37.minuti kada je nakon nekoliko pokušaja  Slatinčana loptu uspio progurati preko gol crte Davor Jozić. Minutu prije odlaska na odmor iz prekida je idealno ubacio Šimek , a loptu glavom u mrežu efektno skrenuo Menegati. U nastavku gosti su bili puno opasnija ekipa pa su i uspjeli smanjiti prednost domaćina preko Gilanja i to odmah nakon što je sudac na drugoj strani terena propustio pokazati u smjeru bijele točke nakon što je Dijanešića, koji se nalazio u više nego izglednoj prigodi, nepropisno zaustavio Šugić. Uz malo strepnje uspjela je Slatina ipak sačuvati stečenu prednost i tako doći do oproštaja od sezone i vjernih navijača sedmom prvenstvenom pobjedom.

4.NL Bj.Kc.Vt.

13.kolo

SLATINA                               2

ZDENKA 91                          1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja. 150. Sudac: Luka Karlovčan (Đurđevac). Pomoćnici: Nikola Novak (Koprivnica) i Perica Posavec (Mali Otok). Strijelci: 1:0 – Jozić (37), 2:0 – Menegati (44), 2:1 – Gilanj (66)

SLATINA: Dumenčić, Petrinjak, Vurdelja, Hodak, Dijanešić (od 83. Grljak), Jendrašić, Matota, Jozić (od 63. Jukić), Javorović, Šimek, Menegati. Trener: Damir Pemper

ZDENKA: Putak, Kutanjac (od 46. Hrle), Mađeruh (od 59. Balog), Šugić, Bahun, Cjetojević, Štefanac, Tomašek, Takač (od 46. Topić), Gilanj, Brandeis (od 78. Vizvar). Trener: –