DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

I Slatina nemoćna protiv lidera iz Čakovca

Baš kao niti svima ostalim protivnicima u dosadašnjih 18. kola lige tako niti Slatini nije uspjelo iznenaditi superiorne goste iz Čakovca.

Bez obzira što smo se potajice nadali velikom iznenađenju već početna zbivanja na terenu vratila su nas u surovu realnost. Možda bi i Slatina da je u punom sastavu i mogla parirati nepobjedivim gostima i uvjerljivo vodećoj momčadi lige no ovako to je ipak bila nemoguća misija. Kada je trener Venus već u 10. minuti pozvao minutu odmora bilo je potpuno jasno u kojem smjeru ide ova utakmica. Bilo je tada 8:4 za Čakovčane, a Slatina nije u tom periodu zaustavila niti jedan napad gostiju dok je s druge strane Kubanac na vratima Martinez imao upisanu tek jednu obranu. Naime, kolege ispred njega stvorili su bedem kroz kojeg nije bilo prolaza i na kojem su već u tom periodu Slatinčani izgubili utakmicu. Slatina je večeras igrala na bljeskove. Tu i tamo probleme je Čakovčanima stvarao Repić no bilo je to puno premalo za bilo kakvu ozbiljniju ugrozu snažnih Čakovčana kod kojih je pak u napadu sijevalo sa svih strana. Goričanec je bio neumoljiv, a tek nešto blaži u izvedbi bili su Hozjan i Sklepić. Od spomenute 10. minute Čakovec je kontrolirao i igru i rezultat. Konačnih minus pet ispalo je i podnošljivo s obzirom da je u 53. minuti bilo ogromnih minus devet (21:30).