Goran Draksler i Pavo Tutenov sudjelovali na utrci ˝Papučki cener˝

Članovi udruge ˝Glasnici istine˝ Goran Draksler i Pavo Tutenov sudjelovali su na utrci ˝Papučki cener˝koja je najteža slavonska utrka na 10 km ˝
Paučki cener˝ starta ispred zgrade Javne ustanove Park prirode Papuk Velika, a cilj je kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima na planinskom vrhu zvanom “Anđina baraka”te se trči uz konstantan uspon ..
Ovu brdsku utrku organizira Planinarsko društo “Mališćak” iz Velike. u spomen na jedanaest poginulih hrvatskih branitelja, ubijenih u četničkoj zasjedi 2. prosinca 1991.
Njima u spomen poslije završene utrke Glasnici istine ispred Spomen obilježja na ˝Anđinoj baraci˝simbolićnim paljenjem svijeća odali su dužnu počast .
Pobijednik ove utrke bio je Ivan Maletić iz Novske dok je Goran Draksler zauzeo 9.mjesto a Pavo Tutenov je bio 19. u konkurenciji 70 natjecatelja koji su završili utrku. (Glasnici istine, slike: Adrijana Štokić)