Ferdinandovac lako do bodova u Slatini

Proljetna domaća premijera i nije baš najbolje prošla po nogometaše Slatine. Ferdinandovac je spremno uzeo ponuđeno te neokrznut došao do više nego uvjerljive pobjede.

Do same završnice prvog dijela gledali smo ravnopravan susret u kojem su gosti imali nešto više od igre, ali kao i domaćini bez praktički ijedne zrele prigode. Ipak taj nešto bolji dojam gosti su naplatili u 37.minuti kada si je Karan lijepo stvorio prostor za udarac te rutinski pogodio suprotan ugao nemoćnog slatinskog vratara. Ključ utakmice bila je 43.minuta. S velikim negodovanjem dočekali su domaćini odluku pomoćnog i glavnog suca da pokaže u smjeru ”kreča” nakon starta Rodriguesa na gostujućeg igrača, a dodatna porcija gnjeva stigla je na istu adresu nakon što je Bunjevac ”pročitao” izvođača Karana, a odbijenu loptu u mrežu pospremio Đipalo. Slatinčani su tražili poništavanje gola jer je strijelac utrčao u kazneni prostor prije izvođenja kaznenog udarca.

U nastavku Slatina nije uspjela pronaći snage za povratak čak štoviše nastavilo se čašćenje u vidu pojedinačnih grešaka, a jednu takvu kao zapeta puška dočekao je neumoljivi Karan i priveo priču kraju.

4.NL Bj.-Kc.-Vt.

17.kolo

SLATINA                               0

FERDINANDOVAC            4

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Sudac: Stjepan Hruškar (Bjelovar). Pomoćnici: Alen Jozić (Bjelovar) i Mario Abdić (Daruvar). Strijelci: 0:1 – Karan (38), 0:2 – Đipalo (43), 0:3 – Karan (53), 0:4 – Zvonar (73).

SLATINA: Bunjevac, Dijanešić (od 55.Jozić), Pecolaj (od 74.Šuntić), Matota, Vurdelja, Bubaš (od 55. Pejakić), Paz Rodrigues, Kupres, Prugovečki, Vukomanović, Petrinjak. Trener: Damir Pemper

FERDINANDOVAC: Peršić (od 86.Turčić), Bošnjak, Kožar, Begović (od 78.H.Fuček), J.Fuček (od 75.Radmilović), Đipalo (od 57.Zvonar), Karan, Turković (od 22.Karlovčan), Jasenko, Carek, Kušenić. Trener: Mladen Karan