Eva Gal ponovo zlatna, a Fran Bišćan srebrni na prvenstvu Bosne i Hercegovine

SLATINSKI TAEKWONDO BORCI PONOVNO NA POSTOLJU

Naša već nadaleko poznata Slatinčanka, desetogodišnja Eva Gal, članica TKD Slatina, ostvarila je još jedan izuzetan rezultat prošloga vikenda u Bosni i Hercegovini gdje je u mjestu Bužim u Sansko-unskom kantonu nedaleko Bihaća, održano „Otvoreno prvenstvo BiH u ITF taekwondou I“.

Na natjecanju je nastupilo preko 200 boraca iz 16 klubova s područja pet država.

Naša Eva Gal je na impresivan način osvojila zlato u kategoriji kadetkinja do 30 kilograma, tako što je ostvarila 60 bodova, a da nije primila niti jedan udarac.

Fran Martin Bišćan također je ostvario sjajan rezultat u mlađim juniorima do 63 kilograma te osvojio srebrnu medalju.

Za TKD Slatina još su nastupili Ana Bljakaj koja je u mlađim kadetkinjama do 31 kilogram osvojila broncu, kao i njena sestra Marija u mlađim juniorkama do 60 kilograma, dok Fran Kozjak nije došao do borbe za medalju.

Taekwondo klub Slatina izuzetno je ponosan na svoje borce koji svakim danom ostvaruju sve bolje rezultate što je rezultat redovitog i napornog rada svakoga od njih, istaknuo je trener Stjepan Gal.
(mf/Foto: TKD Slatina)