NASLOVNICASPORT

Đurđevčanke i Križevčanke slavile protiv mladih Slatinčanki

Proteklog vikenda dva susreta 2.kruga 1. HRLD regije sjever odigrale su mlade rukometašice Slatine. Na žalost, ovoga puta s druge strane terena orahovačke sportske dvorane našle su im se i više nego dostojne protivnice u liku predstavnica ŽRK Đurđevca i ŽRK Radnika iz Križevaca. Iako su nakon prvog poluvremena utakmice protiv Đurđevčanki imale prednost od jednog gola (8:7), u nastavku su protivnice uspjele preokrenuti i doći do pobjede rezultatom 18:14. U susretu protiv vodeće ekipe lige presudila je fizika koja je u ovom trenutku debelo na strani snažnih mladih Križevčanki. U tom susretu Radnik je svladao Slatinu 30:19. U navedena dva poraza golove za Slatinu postizale su četiri igračice. Tena Jurlina postigla ih je ukupno 12 (6+6), Donatela Beneš 10 (3+7), Simona Srnović 8 (4+4) i Ana Vorgić 2 (1+1). Boje Slatine branile su još Lea Budimir, Mirna Grgurić, Lorena Zagorac, Lana Antolović, Helena Bošnjak, Antonija Petričević i Vanesa Smolčić.