NASLOVNICASPORT

Dorian načeo, a suigrači dokusurili nesretne juniore Jakšića

Najbolju utakmicu od kada se natječu u jakoj drugoj hrvatskoj malonogometnoj ligi za juniore odigrali su jučer mladi predstavnici MNK Slatine. Oni su u utakmici 9.kola jučer pred, na žalost, tek nekoliko desetaka posjetitelja rezultatski raznijeli svoje vršnjake iz Jakšića rezultatom 11:0.

Nakon prvih 18.minuta utakmice nitko od navedenih malobrojnih posjetitelja s obzirom na viđeno odnosno solidnu igru gostiju i tek jedan gol u njihovoj mreži nije očekivao da će ih budući nositelji slatinskog futsala počastiti s takvom spektakularnom predstavom koju su mladci odigrali u nastavku te tada potpuno jednosmjerne utakmice. Nakon što je u drugoj minuti nastavka Dorian Bogati  lijepo povaljao svog čuvara i postigao svoj drugi gol na utakmici za prednost od 2:0 tek tada su krenule teške muke po inače do tada itekako kompetitivne goste iz Jakšića. Jaki presing, nesebičnu kombinatoriku, visoku individualnu kvalitetu te nadasve ubitačnu atraktivnu realizaciju, isukali su iz svog širokog repertoara slatinski juniori pri tom neumoljivo puneći do vrha mrežu nesretnih vršnjaka iz Jakšića. Na dva gola osim spomenutog Doriana zaustavio se i njegov brat Dominik, a dvostruki strijelci bili su i Stjepić i Dorinka. U rezultatskom devastiranju gostiju s po jednim pogotkom još su sudjelovali Zdelar, Šuntić i Šokac, a svoj doprinos u ovoj velikoj pobjedi dali su i vratar Tropšek, Rastija, Kizivat, Šafar, Ferenčak i Miklošević. Juniore je do ove izuzetno visoke pobjede vodio trenerski dvojac Robert Bočkaj – Damir Bogati.