Dolovski treći u Feričancima

Prošlog je vikenda (23.9.) u Feričancima u domaćinstvu i organizaciji našičkog URT Nexe teama održano novo izdanje utrke Feričanci wine run.

Na utrci je i ove godine bilo dosta slatinskih predstavnika, a očekivano najbrži od svih njih bio je Darko Dolovski. Ovaj Glasnik istine, a ujedno i član Nexe teama došao je do pobjedničkog podija, ali ne i do obrane prvog mjesta kojeg je osvojio na prošlogodišnjoj utrci. Dolovski je u konkurenciji sveukupno 41. natjecatelja utrčao u cilj kao 3. u vremenu 36:17. Iako još praktički početnik u tim natjecateljskim trkačkim krugovima član Motiva Davor Čiček iz utrku u utrku ostvaruje sve bolje rezultate. Čiček je ciljem protrčao kao 6. u vremenu 42:29. Josip Potočnik se nedavna pridružio Motivcima i odmah ostvario zavidan rezultat. Naime on je bio sveukupno 14. s vremenom 45:48.  Jedan od najiskusnijih iz redova Udruge Motiv  Marjan Ostrogonac niti ovaj put nije razočarao plasiravši se na 26. mjesto u vremenu 51:02. Odmah iza njega na 27. mjesto se plasirao Stevo Vurdelja (51:37). Najbrža je od slatinskih predstavnica Motiva bila Iva Šantić (53:15) na koncu 7. plasirana u konkurenciji žena. Maja Šantić 53:49) je bila 8., Sandra Kraljik (54:31) 9., a Slavica Ostrogonac (1:12:40) 11.