Đakovo rastužilo Slatinu

U dramatičnom susretu kup natjecanja Slatina je zapela na posljednjoj prepreci prije ulaska u šesnaestinu finala državne razine istog natjecanja, na odličnim gostima iz Đakova. Da, dogodilo se i to, prvi poraz Slatine pred domaćom publikom. Razloga je više, a jedan od najvećih svakako je odlična igra gostujućeg sastava protiv kojeg su nedavno Slatinčani u prvenstvu upisali uvjerljivu pobjedu. A i danas je počelo tako kako je bilo praktički u svakoj domaćoj utakmici ove jeseni, odličnom obranom i efikasnim napadom koji su sredinom prvog dijela rezultirali prednošću Slatine od 6 golova viška (12:6). Plan gostiju bio je zaustaviti opaku slatinsku kontru, a iako su imali spomenuti minus na semaforu od navedenog plana nisu odstupili ni milimetra. Prednost Slatine istopila se već do konca prvog dijela da bi u nastavku gledali praktički totalno izjednačenu predstavu. Imala je Slatina u posljednjim minutama nekoliko matnih situacija no imali su gosti junaka iz sjene mladog vratara Orlović i hladnokrvne egzekutore u vidu Jarčevića i Omrčanina na čijim su krilima i došli do velikog slavlja na do danas praktički neosvojivom terenu razbivši tako gromoglasnu tišinu koja je po posljednjoj sekundi utakmice odjekivala sa ponovno odlično popunjene tribine slatinske dvorane.