DOGAĐANJAFOTO GALERIJENASLOVNICASPORT

Čađavica iznenadila Malu školu futsala

Danas (23.12.) je započeo željno i dugo iščekivani Zimski malonogometni turnir što ga organizira MNK Slatina.

I odmah na startu vidjeli smo nekoliko zanimljivih susreta. Jedan od tih bio je ogled veteranske konkurencije gdje je Mala škola futsala zaigrala u skladu s imenom no Čađavica je pak imala malu školu obrane koja je izdržala do kraja, a do potpunog trijumfa i slobodno možemo reći velikog iznenađenja odveo ju je Siniša Jelinek. Praktički u prvom kontaktu s loptom isti je prošao desnim bokom i uz malu dozu sreće lopta mu se nakon nekoliko odbijanja vratila na udarac i Čađavica dolazi do velike pobjede.

Itekako zanimljiv sastav Apokalipse uspio je već u prvim minutama preko Bračuna i Zebeca iskoristiti početnu zbunjenost u redovima mlade momčadi Tano. Sve do posljednjih nekoliko minuta iskusna Apokalipsa je čvrsto držala uzde utakmice no nakon gola Pelikana zaživjela je mladcima mogućnost povratka u utakmicu no ipak vremena za preokret više nije bilo dovoljno.

Igra mačke i miša bio je ogled Tuborg uniteda i Zvonimirovca. Već na samom početku Zvonimirovčani su si gotovo doslovno sami zabili dva gola. Nakon toga pao im je moral, a na što se nimalo nisu osvrtali Ibričić, Kokoška, Dorinka i još uvijek opako ubojiti Bihar.

Nakon božićnih blagdana idući natjecateljski dan turnira je u utorak 26. prosinca.

Rezultati 1. dan

U-11:

Keramika Đokić – NA Grga I 4:0

U-13:

NK Miljevci – CB Titro Virovitica 1:1 (2:3-6m)

BRK Voćin – NK Slavonija Sladojevci 3:1

U-15:

Kamikaze – NK Miljevci 1:1 (3:1-6m)

U-17:

No Limit Tvin – Kooglana Tvin 5:1

Veterani:

NK Čađavica – Mala škola futsala Camelia & Rešetar 1:0 (Jelinek)

Seniori:

Apokalipsa Fast food Alacatraz – CB Tano 2:1 (K.Bračun, Zebec/ Pelikan)

Tuborg utd CB All in Rile mont – SUZ Zvonimirovac 13:0 (Ibričić 4, Kokoška 2, Novoselec-ag, Bihar 4, Dorinka 2).