DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Bubaševim golom Slatina slomila otpor Đurđevčana

Đurđevčani su u Slatinu došli s očiglednom namjerom pokušati obraniti svoj gol i tako doći barem do boda, a koja im je uspijevala sve do 20 minuta prije kraja kada je njihove planove pokvario Bubaš.

Slatina je tijekom svih 90 minuta bila dominantna no čvrsti blok gostiju, posebice onaj posljednji, bio je na visini zadatka sve do spomenute 70.minute kada je Yuri dobro tukao izvana, a na kratko odbijenu loptu nakon Jarnecove intervencije natrčao napadač Slatine mirno ju odaslavši u nebranjenu mrežu za konačno probijanje tog čvrstog obruča Đurđevčana. Iako su domaćini imali velikih problema s tom gustom obranom gostiju s druge strane to je goste koštalo totalno bezopasne igre prema naprijed. Osim nekoliko kornera i dva slobodna udarca iz kojih nije bilo ništa, podatak da vratar Slatine Bunjevac nije imao potrebe za intervencijom možda će i najbolje oslikati stanje stvari na terenu.

1. NL Bj.Kc.Vt.
  2. kolo

SLATINA              1

GRANIČAR (Đ)   0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 90. Sudac: Nikola Anić (Daruvar). Pomoćnici: Jeličić (Bjelovar) i Živković (Čazma). Strijelac: 1:0 – Bubaš (70).

SLATINA: Bunjevac, Petrinjak, Pecolaj, Vurdelja, Bubaš, Jerešić (od 56. Yuri), Kupres, Šuntić, Farkaš (od 46. Hudoletnjak), Rupčić (od 76. Šomođi), Stjepić. Trener: Damir Pemper

GRANIČAR (Đ): Jarnec, Bratanović, Kožar, Filipović, Miklić (od 81. Legradi), Topolčić (od 15. Škurdija), Šemper, Nikšić, Pejić (od 81. Ban), Brusač, Šostarec. Trener: Krešimir Maronić