DAN GRADA SLATINEDOGAĐANJAFOTO GALERIJENASLOVNICASPORT

Bubaš otvorio, Potočki osigurao, a Bogati udario pečat prvoj pobjedi Slatine

Iako je Slatina praktički od prve minute nogometnim rječnikom imala više od igre, trener Hat i domaći simpatizeri mogli su odahnuti tek u 78. minuti kada je Potočki povisio na nedostižnih plus dva.

Slatina je dominirala tijekom cijelog susreta no novak u ligi Voćin odlučio je skupo prodati svoju kožu. Nakon nekoliko propuštenih prigoda, Slatina je sredinom prvog dijela konačno uspjela pronaći put do gostujuće mreže, a trasirali su ga Petrinjak, preciznim ubačajem s desnog boka, i Bubaš mirnim rutinskim pospremanjem lopte u praznu mrežu na drugoj vratnici.

I u nastavku Slatina je diktirala igru, no kako je vrijeme odmicalo, a brojne šanse odlazile u nepovrat, rasle su i akcije za povratak tada sve otvorenijeg Voćina. Taj otvoreni gard Slatina je probila u 78. minuti kada je Petrinjak idealno poslužio Kupresa, a isti nesebično produžio do Potočkog koji nije imao nikakvih problema ubaciti loptu ponovno u praznu nečuvanu mrežu gostujućeg gola. Pečat prvoj prvenstvenoj pobjedi udario je Dorian Bogati u sudačkoj nadoknadi, a ponovno je precizni asistent bio Kupres.

Sve u svemu praktički “nova” Slatina zadovoljila je na premijeri koju je i na klupi imao novi trener Nikica Hat. Tom pobjedom nogometaši su čestitali i rođendan svome gradu s obzirom da je i ta utakmica uvrštena u službeni popis obilježavanja Dana grada Slatine.

4. NL Bj.Kc.Vt. – 1. kolo

SLATINA        3

VOĆIN           0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 400. Sudac: Mario Vecko (Koprivnica). Pomoćnici: Zobunđija i Slaviček (oba Đurđevac). Strijelci: 1:0 – Bubaš (24), 2:0 – Potočki (78), 3:0 – Dor. Bogati (90).

SLATINA: Radonjić, Dom.Bogati, Petrinjak, Farkaš, Vurdelja, Bubaš (od 45. Potočki, od 80. Cader), Coelho, Dor. Bogati, Kupres, Felix (od 72. Knežević), Hudoletnjak (od 88. Šaponja). Trener: Nikica Hat

VOĆIN: D. Čović, H. Čović, Vuković, M. Tunić (od 46. I. Čović), Jaković (od 46. F. Tunić), J. Čović, Šabić (od 70. I. Vicić), Dokić (od 90. K. Perić), G. Vicić, Hrkač (od 90. Barić), S. Perić. Trener: Ivica Ević