Bratstvo eliminiralo Slatinu

Nogometaši Slatine ispali su iz kup natjecanja.

U četvrtfinalu županijskog kupa jučer su ih u Gornjem Bazju iz daljnjeg natjecanja izbacili nogometaši Bratstva rezultatom 1:0. Pogodak odluke u 76. minuti postigao je Dario Godeč.

Osim Bratstva dalje su prošli i Pitomača, Virovitica i čačinačka Mladost.

Pitomača je na domaćem terenu ponizila igrački desetkovani Dinamo iz Četekovca. Dinamo je veći dio utakmice igrao sa samo 8 igrača u polju i vratarom što je platio cijenom jednog od najtežih poraza ikada. Bilo je 17:0 za domaćine. U prvih 45. minuta koliko je i proveo igri Nigerijac Akinkunmi Mayova Olorunfemi.

Tek nešto blaži, ali i dalje katastrofalan poraz pretrpjeli su i nogometaši Lukača i to na domaćem terenu. Njih je trećeligaš Virovitica pregazio sa 8:0. Davor Sinjaković je čak 5 puta pogađao mrežu domaćina, a jednom se u strijelce upisao i mladi Sladojevčanin Mateo Novaković.

Golijada je viđena i u čačinačkoj rupi gdje je domaća Mladost do vrha napunila mrežu četvrtoligaša iz Zdenaca. Mladost je put u polufinale kupa trasirala pobjedom od čak 8 prema 2. Dvostruki strijelci u velikoj pobjedi Mladosti nad ljutim rivalom Slogom bili su Duspara, Rupčić i Zuanović.