DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Bilogorac očekivano potopljen u Slatini

Slatina nije imala većih problema protiv fenjeraša iz Velikog Trojstva.

Već u 8.minuti domaćine je u prednost doveo Pejakić primirivši usamljen na drugoj vratnici loptu upućenu od strane Kupresa koju je potom rutinski plasirao u nebranjenu mrežu gostiju. Sličnu situaciju s istim epilogom vidjeli smo i u 37.minuti. Ovog puta Šuntić je po lijevoj strani odradio glavninu posla i ubacio na drugu gdje se ovog puta našao Bubaš i lakoćom upisao u strijelce.  Mladi lijevi bočni Slatine ponovno se našao u jednoj od glavnih uloga samo dvije minute kasnije kada je izborio kazneni udarac nakon oštrog starta Kokotića, a siguran izvođač  najstrože kazne bio je Pecolaj. Nekoliko sekundi prije odlaska na odmor Bubaš odličnom reakcijom iz srca šesnaest metara još jednim lijepim pogotkom potvrđuje svoju dobru formu. U nastavku posjed je i dalje bio u vlasništvu domaćina, no pomalo očekivano izostala je motivacija pa su gosti uspjeli iz jedne polukontre odigrati lijepu akciju u kojoj je Stančin iz trećeg pokušaja uspio konačno svladati Nikšića.

1. NL

26.kolo

SLATINA               4

BILOGORAC        1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Sudac: Mario  Vecko (Koprivnica). Pomoćnici: Karlo Rupčić (Kalinovac) i Darko Renjak (Bočkovec). Strijelci: 1:0  – Pejakić (8), 2:0 – Bubaš (37), 3:0 – Pecolaj (39-11m), 4:0 – Bubaš (45), 4:1 – Stančić (59)

SLATINA: Nikšić, Pecolaj, Matota, Vurdelja, Bubaš, Jozić (od 56. Šaponja), Kupres, Vukomanović, Šuntić, Pejakić, Petrinjak. Trener: Damir Pemper

BILOGORAC: Fiala, Drlja, Kličko, Matić, Biljan, Kokotić, Pešić, Dukić, Dujmović, Stančin, Đošić. Trener: Željko Čerepinko