Bilogora teško porazila Slatinu

Rezultat sve govori. U prvoj pripremnoj utakmici sa praktički samo dva treninga u nogama Slatina nije mogla parirati u ovom trenutku puno boljim gostima iz Grubišnog Polja. Još kako tako izgledalo je to iz perspektive slatinskog navijača u prvom poluvremenu no kako je vrijeme odmicalo najzaposleniji na terenu bio je slatinski vratar Nikšić. Pozitivan podatak iz ove utakmice u kojoj su sastala dva dojučerašnja poznanika iz četvrtoligaškog natjecanja je taj da su dobru minutažu, a time i prijeko potrebnu dozu iskustva, dobili talentirani mladići slatinskog kluba. S obzirom na ovu početnu fazu priprema bilo je i za očekivati velik broj tehničkih pogrešaka domaćeg sastava iz kojih su gosti olako dolazili u šanse koje su vješto pretvarali u pogotke, no ono što nismo očekivali je to da Slatina iz igre neće uspjeti stvoriti praktički niti jednu jedinu ozbiljnu šansu pred gostujućim vratima.

Pripremni susret

SLATINA               0

BILOGORA          4

SLATINA  Stadiona Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 100. Sudac: Jurica Culej (Slatina). Pomoćnici: Kokorić  i Selenić . Strijelci: 0:1 – Lilovac (6), 0:2 – Malounek (53), 0:3 – Cjetojević (80), 0:4 – Brlas (85).

SLATINA: Nikšić, Petrinjak, R.Matota, Vurdelja, Šimek, Vukomanović, Kupres, S.Matota,  Hodak, Jendrašić, Potočki (još su igrali: A.Šaponja, Dijanešić, Jukić, Dor.Bogati, Pejakić, Dom.Bogati, S.Šaponja, Brozović, Šuntić, Miklošević, Šokac). Trener: Damir Pemper

BILOGORA ’91: Fanton, Zec, Brekalo, Blažević, Kudlač, Tomašek, Cjetojević, Brlas, Kraljević, Starčević, Lilovac (još su igrali: Bartoniček, Putak, Malounek, Blažic, Anić, Heršil). Trener: Tihomir Pokopac