Home / NASLOVNICA / Podravac razmontirao Slatinu

Podravac razmontirao Slatinu

Pomalo neočekivano Podravac (Virje) je bez veće muke rezultatski razmontirao slabu Slatinu. Već nakon 15.minute gosti su imali pozamašnu prednost. Šklebar je na samom početku pospremio jedan odbijanac, a nešto kasnije, Križanović udarac izvana bio je nedokučiv, kako za slatinski blok, a tako i za loše postavljenog Mehmedija.

Moglo je sve biti riješeno u prvom dijelu da nije bilo indolentnosti i nepreciznosti kod napadača Podravca. Brojne prigode otišle su u nepovrat, a još kada je Ciglar u posljednjim sekundama pospremio jedan otpadak utakmica je ponovno bila rezultatski otvorena.

No stvari su ipak legle na svoje mjesto u nastavku ove jednosmjerne utakmice. Sabol je namjestio nišanske sprave pa je bilo samo pitanje s koliko će razlikom završiti ovaj, za nemoćne domaćine, izuzetno tužan susret.

(D. Jukić / Foto: R. Turkalj & D. Jukić)

Međužupanijska Liga Bjelovar – Koprivnica – Virovitica – 3. kolo

SLATINA             1
PODRAVAC        5

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 50. Sudac: Češko Đorđević (Bjelovar). Pomoćnici: Abdić i Žanić. STRIJELCI: 0:1 – Šklebar (3), 0:2 – Križanović (14), 1:2 – Ciglar (45), 1:3 – Sabol (60), 1:4 – Karan (67), 1:5 – Sabol (81)

• SLATINA: Mehmedi, Čović, Culej (od 64.Mandić), Kupres, Butek, Vurdelja, Knežević (od 72.Milošević), Jozić, Ciglar, Dorić (od 39.Šaponja), Bubaš
    Trener: Zoran Mandić
  • PODRAVAC: Vlašiček, Šklebar (od 80.Senjan), Sočec (od 84.Mesarov), Turković, J.Karan (od 82.Aganbegović), Sabol, Križanović, Hrženjak (od 82.Jurkić), Grivić, Carek, Rukelj
    Trener: Mladen Karan