Home / NASLOVNICA / Pistacio u derbiju dobio Fifija

Pistacio u derbiju dobio Fifija

Nakon dvodnevne pauze ne odveć atraktivnim susretima nastavio se slatinski zimski turnir.

Rezultat sve govori kakav je bio odnos snaga na terenu u ogledu Noje uniteda i Đulovca, a valja istaknuti sve raspucanijeg strijelca Ivana Jukića. Virovitica je morala strepjeti sve do posljednjih minuta da bi preokrenula rezultat protiv Viljeva.

Strpljivo su igrali Pistacio i Fifi, sve do 20.minute kada ključne pogotke za Pistacio postižu Međumurac i posebice lijepo Dunković. Iako podosta igrački oslabljena HH Montaža upisala je i treću pobjedu u skupini ovaj puta protiv simpatičnih Donjomiholjčana. Najbolji susret večeri, paradoksalno bez golova, odigrali su Centar i Peula. Na visini zadatka bili su vratari Marković i posebice Škorjanec, ali i obrane obaju momčadi pa se mreže nisu tresle. Građenje Marković nije izdržalo početni žestok pritisak All in-a pa je gotovo već u 10.minuti bilo sve riješeno (0:3). Drugo poluvrijeme te utakmice bilo je i najboljih 15.minuta večeri, a u obostrano otvorenoj igri briljirao je vratar All in-a Čakanić. (D. Jukić / Foto: M. Kokorić)