Nova Gradiška jača od Slatine

Slatina je prvi dio prvenstva okončala porazom. Tablica ne vara. Nova Gradiška se zasluženo bori za naslov ove godine dok je Slatina u ovom trenutku osuđena bodove tražiti protiv protivnika iz donjeg dijela ljestvice.

Sve je bilo riješeno već u prvih 20. minuta kada su gosti otišli na nedostižnih plus četiri (0:4).

Tek jedva oku vidljiv plamičak nade zapalio se Slatini i u tim trenucima nešto razbuđenijim navijačima poslije gola Bihara za smanjenje na 5:2 u 33. minuti, no gosti su mudro izašli iz blagog ”knock downa” čisto logičnim traženjem minute odmore nakon koje su ipak primirili utakmicu i odveli je u sigurne vode.

2.HMNL istok

10.kolo

SLATINA                              2

NOVA GRADIŠKA             7

SLATINA Dvorana SŠ Marka Marulića. Gledatelja: 50. Suci: Katinić (Slavonski Brod) i Nađ (Donja Pištana). Treći sudac: Gobac (Virovitica). Delegat: Vargović (Virovitica). Strijelci: 0:1 – Batalo (4), 0:2 – Jakić (12), 0:3 – Eller (16), 0:4 – Eller (17), 0:5 – Marjanović (28), 1:5 – Bogati (28), 2:5 – Bihar (33), 2:6 – Petrović (39), 2:7 – Jurić (40).

SLATINA: Tropšek, Stjepić, Bogati, Sopjanac, Bihar, Lukaček, Bubaš, Piskać, Rupčić, Turković, Novaković. Trener: Nikola Miščević

NOVA GRADIŠKA: Maričević, Jakić, Batalo, Matijašević, Eller, Zeba, Trčić, Medvedović, Marjanović, Petrović, Jurić. Trener: Boris Andraković