Na Prvenstvu Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light cintactu, Eva osvojila dva zlata, Stefani dva srebra

Jučer, 3. srpnja u Slunju je održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light contactu na kojemu je sudjelovalo 20 klubova i 132 borca.

Eva Gal je odradila borbe u lightu i pointu te osvojila dva zlata.

Stefani Oskomić je pobijedila u dva polufinala ali je izgubila u finalu makar je u lightu nakautirala protivnicu, što joj je osiguralo dvije srebrne medalje.

KBK Legend iz Slatine je osvojio ekipno 4. mjesto od 20 klubova sa dvije djevojčice koje su se borile sa starijim i težim protivnicama.

Kickbox je ušao MOO i sudjeluje na Europskoj Olimpijadi 2023. g. s disciplinama point, kick light i full contact, a nakon toga i Olimpijadi.

Cilj nam je donesti Olimpijsku medalju zlatnog sjaja u Slatinu i našu županiju, istaknuo je trener Stjepan Gal.