Na Prvenstvu Hrvatske Taekwondo ITF Pula Taekwon do klub Slatina ekipno treći

Proteklog je vikenda u Puli održano Prvenstvo Hrvatske Taekwondo ITF Pula na kojemu je sudjelovalo 12 klubova sa 184 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

Taekwon do klub Slatina je sudjelovao s 19 boraca, od mlađih kadetkinja do seniora, te u konačnici ekipno završio kao treći klub prvenstva.

Tome su naravno prethodili izvrsni rezultati slatinskih boraca u pojedinačnim borbama.

Fran Bišćan prvak je u kategoriji do 78 kg te je proglašen najboljim seniorom  prvenstva.

Ina Kozjak i Isidora Đukić najbolje su mlađe kadetkinje i obje su se okitile zlatom.

Janko Hamacek najbolji je mlađi kadet sa šest pobjeda u formama i borbama.

Srebrni Buco Krezner bio je drugi u kategoriji mlađih kadeta do 50 kg.

Milica Špehar najbolja je kadetkinja u ukupnom poretku i prva u kategoriji do 46 kg, a obadvije borbe pobijedila je nokautom.

Marta Šebalj osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja do 47 kg.

Teuta Bišćan bila je prva u formama i borbama s ukupno 4 pobjede.

S dvije pobjede Teodora Đukić također je prva u kategoriji do 33 kg.