Zahuktava se u Čačincima

Jučer je pred dobro popunjenim tribinama sportske dvorane OŠ AG matoša u Čačincima utakmicama po skupinama nastavljen 31.ZMNT u organizaciji CB Blues iz Orahovice.

Večernji program turnira donio je pravu poslasticu, obračun pomlađene ekipe slatinskog Mars napada i Gideon brothersa iz Viljeva. Marko Vincetić svojom je specijalkom, driblingom u lijevu stranu i bombom ljevicom doveo ekipu Viljeva u vodstvo da bi potkraj poluvremena konačno prošla jedna od brojnih kontri Marsa koju je nakon prekrasne akcije golom iz voleja za izjednačenje okončao Bočkaj. U nastavku susreta favorizirana družina Gideona predvođena Prlićem, Grgićem, braćom Vicić uspjela je tri minute prije kraja naplatiti svoju bolju igru golom Bockovac Kunšteka koji je spretno ubacio loptu u mrežu nakon udarca Vincetića.  U bjesomučnoj potrazi Marsa za izjednačenjem njihovu je praznu mrežu  u posljednjoj  sekundi za potvrdu pobjede pogodio Prlić.  U konkurenciji mjesta zanimljiv poprilično atraktivan susret odigrali su Orahovica i Voćin. Veći dio utakmice Voćin je diktirao igru no golove su postizali Orahovčani. Ipak do konca utakmice na krilima sjajnog Jakovića Voćin je uspio izjednačiti no pri dodatnom izvođenju penala uspješniji su bili Orahovčani. U veteranskoj konkurenciji igran je jedan susret, a svoju drugu pobjedu na turniru u njemu su upisali članovi Rešetar Mars napada. U toj utakmici Noja united nakon prvog dijela čak je i imala minimalnu prednost no golovima Bičanića i Ostojića Mars je upisao novu recku u rubrici pobjede. Nakon današnjeg programa uslijedit će pauza od dva dana pa će se turnir  nastaviti u srijedu 2.siječnja.

Rezultati od 29.12.2018. godine (subota)
16,00 h U-10 / NK Martin Apartmani Sertić – ŠN FEŠK CB Aloha 2 : 1 (1:0) (Nino Dorkić, Matej Grahovac – Patrik Vidaković)
16,30 h U-12 / NK Slavonija Sladojevci – NK Mikleuš 6 : 0 (2:0) (Gabrijel Hodak 2, David Šantić 2, David Rastović, Leon Srbiš)
17,00 h U-12 / MNK Apokalipsa Nova Bukovica – ŠN Papuk II 7 : 0 (2:0) (Matej Bračun 2, Tin Bubanović, Gabriel Kolembus, Leo Bračun, Ivan Skrobić, Vlatko Tutić)
17,30 h U-14 / Slanci Zdenci – NK Mladost Matešić d.o.o. 1 : 0 (0:0)(Petar Čes)
18,00 h U-14 / NK Voćin – NK Slavonija Sladojevci 2 : 3 (1:1) (Nikola Tomić, Kristijan Gusić – Manuel Pelikan 2, Kristijan Ferenčak)
18,30 h Juniori / Aristokrati Virovitica – Klizave patike Čačinci 0 : 2 (0:1) (Dario Periša 2)
19,00 h Veterani / Noja United Donja Pištana – Rešetar d.o.o. Mars napada 1 : 2 (1:0) (Ivan Jukić – Dalibor Bićanić, Dragan Ostojić)
19,30 h Mjesta / Orahovica Priprema i gradnja – Voćin 5 : 4p / 3 : 3 (2:2) (Tilen Marić 2, Matko Špoljarić – Emanuel Jaković 3)
20,10 h Seniori B / Gideon Brothers Viljevo – Mars napada 3 : 1 (1:1) (Marko Vincetić, Tomas Bockovac-Kunštek, Milan Prlić – Robert Bočkaj)
20,50 h Seniori C / Džezeri CB Radić Osječko – Kraš ekspres 3 : 0 bb

Raspored za 30.12.2018. godine (nedjelja)