Una Maravić pobjednica Svjetskog kupa u Kickboxu održanog u Budimpešti

Od 19. do 21. 5. 2017. godine u Budimpešti je održan Svjetski kup u Kickboxu na kojemu je nastupilo 2700 boraca iz 38 država.

Ovo je prvi nastup novo osnovanog KBK ”Voćin” iz Voćina za kojeg su se borili i dvoje Slatinčana, Eva Gal i Una Maravić. Potporu klubu su pružili i borili se za njega i članovi KBK ”Legend” iz Zagreba kojega vodi svjetski prvak u Kickboxu Marko Sarko.

Eva Gal se plasirala na 5. mjesto, u drugom krugu kupa prvu rundu je vodila 4 :1 i nažalost izgubila 8 : 7 uz veliku pomoć sudaca.

Una Marević je osvojila 1. mjesto u Light contactu -60 kg juniorke, pobjedivši predstavnicu Mađarske, Italije, te u finalu 3 : 0 odlukom sudaca deklasirala Norvežanku.
Una je osvoila i 3 mjesto u Semi contactu u apsolutnoj kategoriji., a ostali borci su ispali u ranoj fazi natjecanja.

Zahvaljujemo se Općini Voćin i načelniku Predragu Filiću koji su omogučili odlazak na Svjetski kup.