Slatinski hrvači odlični na turnirima u talijanskom Chievariu i srpskom Zrenjaninu

Proteklog vikenda naši su hrvači imali nastupe na međunarodnim turnirima i ponovo se okitili medaljama. Veronika Vilk je u talijanskom gradu Chievariu nastupila za reprezentaciju Hrvatske i osvojila zlatnu medalju.
Osim naše Veronike naša reprezentacija je osvojila još jedno zlato, tri  srebrne medalje, jednu brončanu i jedno peto mjesto. Ekipno su djevojke zauzele treće mjesto.

Još jedan nastup su slatinski hrvači imali 05.05. u Zrenjaninu u Srbiji. Tamo je nastupila ekipa dječaka koji su se također okitili medaljama, osvojili su po kategorijama sljedeće rezultate:

KAT. DO 66.KG KAJZER KARLO 9.MJESTO

Hrvače su na turnir vodili treneri Mario Petrak i Nebojša Nikšić. Na turniru je sudjelovalo 204 natjecatelja iz 8 zemalja. Iz Hrvatske su nastupila tri kluba a jedino je Slatina imala dva finala.

Zahvala domaćinima turnira koji su naše hrvače odlično ugostili i koji su se lijepo proveli u njihovom gradu.

Čestitamo mladim hrvačima na odličnim nastupima i osvojenim medaljama a posebne čestitke idu mladoj sjajnoj hrvačici Veroniki Vilk koja svojim sjajnim nastupima promovira naš klub i naš grad i izvan granica Hrvatske.(Izvor:Hrvački klub Slatina)