NASLOVNICASPORT

Slatina u nastavku napunila mrežu Motičine

Razlika u kvaliteti, a još više u fizičkoj pripremljenosti bila je i više nego očita pa je konačan rezultat pravi odraz zbivanja stvari na terenu. Već od samog početka započela je opsada protivničkog gola. Frcala je lopta više puta pokraj okvira gola, ali i zaštitne ograde, zahvaljujući nepreciznosti slatinskih igrača.

Nekoliko puta najgore je po svoju momčad spašavao tek šesnaestogodišnji vratar Divjanović, no spasa mu nije bilo kada je Vicić lijepo pronašao Ciglara, a isti rutinski dovodi Slatinu u vodstvo. Usprkos solidnoj igri gosti iz Donje Motičine, inače članovi 2. ŽNL Osječko-baranjske županije, nisu uspjeli ozbiljno priprijetiti slatinskim vratarima. Spomenutu neefikasnost popravila je Slatina u nastavku susreta.

S dvije lijepe asistencije dobro je ponuđenu minutažu igravši na desnom boku  iskoristio Čović pokazavši treneru da itekako može računati na njegove usluge. Raspucao se i možda ponajbolji pojedinac utakmice Vicić, a i svi ostali igrači Slatine svojom su dobrom igrom istaknuli kandidaturu za prvu momčad. (Tekst i foto: dj)

Pripremna utakmica

• SLATINA              5
  • MOTIČINA          0

Pomoćno igralište Stadiona Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 40. Sudac: Goran Loparac (Sladojevci). Pomoćnici: Nikolić i Loparac.
Strijelci: 1:0 – Ciglar (27), 2:0 – Vicić (49), 3:0 – Vicić (57), 4:0 – Ibričić (65), 5:0 – Bubaš (77).

• SLATINA: Nađ, Petrinjak, Vukomanović, Vurdelja, Ibričić, Knežević, Kupres, Šantavec, Bubaš, Vicić, Ciglar (još su igrali: Borovec, Bihar, A.Šaponja, Čović, S.Šaponja, Rupčić).
    Trener: Damir Pemper
  • MOTIČINA: Divjanović, Milinković, Peršin, M.Kovačević, Slivečko, Mihaljević, Brus, K.Kovačević, Bodo, Batrac, Karin (još su igrali: Štefančić, Stuparić, batrak, Boltadžija, J.Slivečko, Kohutek)
    Trener: Hrvoje Pavlić