Home / DOGAĐANJA / Pohvaljeni i nagrađeni najbolji učenici i učitelji OŠ Eugena Kumičića “Eugenijalci oskarovci”

Pohvaljeni i nagrađeni najbolji učenici i učitelji OŠ Eugena Kumičića “Eugenijalci oskarovci”

Osnovna škola Eugena Kumičića tradicionalno posljednjeg dana školske godine organizira manifestaciju pod nazivom „Eugenijalci oskarovci“ na kojoj pohvaljuje i nagrađuje svoje najbolje učenike i učitelje.
Tako je bilo i ove godine, te su danas najučenici nagrađeni pohvalnicama, a poveljama učitelji za unaprjeđenje odgojno-obrazovnog rada u protekloj školskoj godini.

Svečanost je započela nastupom Raspjevanih mališana pod vodstvom učiteljice razredne nastave Renate Grahovac, a potom i prigodnim govorom ravnateljice Božice Majhen koja se ukratko prisjetila rezultata ostvarenih tijekom protekle školske godine.
Zahvalila se svim učenicima škole, posebice onima koji su ove godine najučenici. Isto tako zahvalila se učiteljima i ostalim djelatnicima škole na svesrdnom zalaganju, ali i na ostvarenim rezultatima što su ih postigli u proteklom razdoblju.
Još jednom čestitavši učenicima na uspjehu kao poticaj za još bolje rezultate navela je informaciju da će Grad Slatina stipendirati najboljeg učenika iz obje slatinske osnovne škole koji upiše srednju školu u Slatini.

Za najboljeg učenika škole proglašen je Dominik Kizivat.

Najbolji učenik škole Dominik Kizivat s ravnateljicom Božicom Majhen

Najbolja sportašica je Anja Beneš, a najbolji sportaš Dorian Bogati.
Nagradu za promicanje tolerancije i nenasilja zavrijedio je Dražen Golubić, najvolonter je Ivan Bilić, a najzadrugarka Mihaela Čolić.

Povelje za unaprjeđenje rada škole dobili su učitelji: Željka Novotni, Vera Menčik, Gordana Marojević, Marijana Toplak, Rajka Avirović Gaća, Jasmina Krznarić, Ivan Drokan, Đurđica Delić, Tomislava Medvedović, Borivoje Kocić, Patricija Karaman, Jasna Radojčić, Ivana Sabolić, Dora Jajić, Kristina Premec i Radomir Šajinović. Povelje su ove godine zaslužili i Melita Schmitz, Silvija Mađarić, Ana Podnar-tajnica, Jasna Tomašević-računovođa i Božica Majhen-ravnateljica. (mf/Foto: Mihaela Feldi)

Evo popisa učenika OŠ Eugena Kumičića i njihovih mentora koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i smotrama:

Državna natjecanja Kros:

Kategorija 5. i 6. razredi:

  1. mjesto: Noa Jaković, Ivan Blašković, Dorijan Putar, Davor Kizivat – mentor Borivoje kocić

Kategorija 5. i 6. razredi:   

  1. mjesto: Tea Halužan, Tia Hršak, Karla Mihaljević, Veronika Vilk – mentorica Tomislava Medvedović

Državna smotra LIDRANO: Tara Djokić – mentorica Željka Novotni

Državna smotra -Građanski odgoj: Lana Brdarić. Gala Brunović, Lana Kovačević, Davor Kizivat – mentorice: Vera Menčik i Marijana Toplak

Državna smotra –Građanski odgoj: Leon Ciglar, Tin Hamaček, Lukas Šarabok, David Stipanić – mentorica Vera Menčik

Državna smotra: GLOBE program: Ema Balint, Ivona Boroša, Natali Boroša – mentorica Rajka Avirović Gaća

Eko kviz „Lijepa naša”:

  1. mjesto: Gabrijela Ivoš, Gala Brunović, Ena Knežević, Natali Boroša – mentorica Jasmina Krznarić

Državna smotra modelarska liga: Lucija Katalinić , Ivan Jokoš – mentor Ivan Drokan

Državan smotra Tehničke kulture: Tin Podnar – mentor Ivan Drokan

Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske za učenike s intelektualnim teškoćama u školskoj godini 2017./2018:

Mateo Grgić, Iris Kokurić, Mihael Trbojević, Tomislav Kljajić, Morena Zidar, Silvija Oreški i Ena Herceg – mentorice: Patricija Karaman, Ivana Sabolić i Jasna Radojčić

Klokan bez granica: Luka Vencl, Dora Bačani – mentorica Gordana Marojević

Napomena: učenici su uvršteni u 10% najboljih učenika u Republici Hrvatskoj , a Luka Vencl je prvi u svojoj kategoriji u Virovitičko-podravskoj županiji

Hippo – državno polufinale iz engleskoga jezika: Šimun Gorenac, Gita Špoljarić, Allison Miller, Marija Lena Vujčić, Ana-Nika Brunović – mentori Silvija Mađarić, Radomir Šajinović, Kristina Premec i Dora Jajić

Državna smotra zadruga Zadruga Zalathnuk: Nikolina Car, Tara Horvat – mentorica Đurđica Delić

Evo i popisa svih najboljih učenika OŠ Eugena Kumičića i njezinih područnih škola u školskoj godini 2017./ 2018.

1.a      Karla Valent

1.b      Martina Atlija

1.c      Larisa Kastaneti

2.a      Lukas Šarabok

2.b      Luka Vencl

2.c      Tara Djokić

3.a      Ivano Horvat

3.b      Dora Bačani

4.a      Filip Žurga

4.b      Marta Gebaj

4.c      Gita Špoljarić

POSEBNI ODJELI     Silvija Oreški

5.a      Gabrijela Ivoš

5.b      Veronika Vilk

5.c      Adrian Rakitovac

6.a      Gala Brunović

6.b      Sara Cvijanović

6.c      Dorijan Putar

7.a      Ena Knežević

7.b      Matija Pohiba

7.c      Ana-Nika Brunović

8.a      Dominik Kizivat

8.b      Natali Boroša

8.c      Dorian Bogati

Područna škola Bakić

2.r.     Luka Vuk

4.r.     Ana Sejkora

Područna škola Gornji Miholjac

1.r.     Rahela Filaković

2.r.     Karla Horvat

3.r.     Petar Krstić

4.r.     Ana Kizivat

Područna škola Josipovo

1.r.     Lovro Vitovski

2.r.     Dorijan Ilnikar

3.r.     Paola Matija

Područna škola Novaki

2.r.     Lara Nikolaus

3.r.     Dora Bradić

4.r.     Luna Biščan

Područna škola Vaška

1.r.     Matej Dronjak

2.r.     Dorotea Dvojak

3.r.     Oscar Dvojak

4.r.     Antonela Ivanac

x

Check Also

Sandra Jadek i Dražen Šafar na Svjetskom kulinarskom kupu

Članovi Udruge kuhara grada Orahovice Sandra Jadek i Dražen Šafar po prvi puta u povijesti ...

Wordpress Content Copy blocker plugin by JaspreetChahal.org