Home / DOGAĐANJA / Gradonačelnik Ostrošić uručio pohvalnice najboljim učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola

Gradonačelnik Ostrošić uručio pohvalnice najboljim učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola

Danas je u Hrvatskom domu u Slatini održana svečana dodjela pohvalnica Grada Slatine učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola za postizanje izvrsnih rezultata, izniman trud i požrtvovnost u radu tijekom 2017./2018. školske godine.

Pohvalnice najučenicima razrednih odjela, a najboljim učenicima svake škole i nagradu u iznosu od 1.000,00 kn uručio je gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić koji se tom prigodom zahvalio ravnateljima svih slatinskih škola, djelatnicima, roditeljima, a ponajviše učenicima koji su ostvarili iznimne rezultate tijekom protekle školske godine.
Danas je doista lijepo biti gradonačelnik u gradu Slatini kada se nagrađuju najbolji učenici koji su se iskazali ne samo u Slatini nego i na brojnim državnim natjecanjima, ali i odnijeli veliku pobjedu svojim radom jer su nagrađeni od Virovitičko-podravske županije, dakle Slatina ima tri najučenika što je doista prekrasno, a što je nekako postalo i tradicija budući da OŠ Josipa Kozarca već treću godinu za redom ima najboljeg učenika županije, a imamo i najboljeg vodoinstalatera u Hrvatskoj na što trebamo biti ponosni.
Danas smo ovdje s onim najboljima, stoga još jednom želim svima vama u ime Grada Slatine zaželjeti uspješnu i iduću školsku godinu uz nadu da će Vlada RH učiniti sve da ne gubimo mlade ljude nego da nam se počnu vraćati, te da ćemo u školama imati i a, b, c i d razred kao nekada.“
– istaknuo je gradonačelnik Ostrošić.

Svečanost su svojim nastupima uveličali učenici Glabene škole Milka Kelemena Slatina Ian Maleković učenik 1. r. trombona čija je učiteljica Jelena Škvorc, Sara Škiljić učenica 5. r. flaute čija je čiteljica Melita Manjkas Bacinger, a u pratnji korepetitora Josipa Jagušića, Ino Pavić učenik 3. r. gitare čiji je učitelj Filip Janković, te učenici gitare Max Pavlica 3.r., Dominik Gaća 4.r., Fran Kovač 4.r. i Jan Šarko 5.r. Njihov je učitelj Siniša Ivček.

Najučenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina:

NAJUČENIK/CA RAZRED/ZANIMANJE
Manuel Graonja 1. vodoinstalater
Mihaela Rafaela Pravda 1. frizer
Jurica Šafar 1.Mehaničar poljoprivredne mehanizacije
Esmeralda Milaković 1. prodavač
Ivana Kukec 1. konobar
Matej Teglović 1. pomoćni krojač
Doris Repinac 2.prodavač
Mario Medved 2. frizer
Brigita Tutenov 2. kuhar
Kristinka Velić 2 krojač
Slaven Aust 3. prodavač
Katarina Leinberger 3. konobar
Mario Grgur 3. pomoćni stolar
Katarina Kiš 3. kuhar
Mirjam Milković 3. frizer
Miroslav Main 3. vodoinstalater

Najbolji učenik Industrijsko-obrtničke škole Slatina, Virovitičko-podravske županije za srednjoškolske trogodišnje programe i dobitnik nagrade „Šegrt Hlapić“ koju za najboljeg učenika srednjih strukovnih škola za školsku godinu 2017./2018. dodjeljuje Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Hrvatska obrtnička komora je Miroslav Main.
Ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Slatina- Mladen Graovac.

Najučenici Srednje škole Marka Marulića Slatina:

NAJUČENIK/CA RAZRED/USMJERENJE
Sonja Prebeg 1a opće gimnazije
Iva Tkalec 1b opće gimnazije
Una Maravić 2a opće gimnazije
Lorena Lončarević 2b opće gimnazije
Marija-Magdalena Kovačec 3a opće gimnazije
Aneta Suhi 3b opće gimnazije
Gordana Borotić 4a opće gimnazije
Lara Fotez 4b opće gimnazije
Iris Penov 1 ekonomije
Monika Ivčić 2 ekonomije
Veronika Ivčić 3 ekonomije
Monika Vresk 4 ekonomije
Kristijan Danilović 1 elektrotehnike
Marko Puškarić 2 elektrotehnike
Antonio Cmrk 3 elektrotehnike
Mateo Sabo 4 elektrotehnike
Marija Štimac 1 agroturistički tehničar/agrotehničar
Marija Carmela Dakić 2 agroturistički tehnič./poljoprivredni tehničar
Valentina Gegić 3 agroturistički tehničar
Dajana Mihajlović 4 agroturistički tehničar
Luka Matić 4 poljoprivredni tehničar

Najbolja učenica Srednje škole Marka Marulića Slatina i Virovitičko-podravske županije za srednjoškolske četverogodišnje programe je Gordana Borotić.
Ravnatelj Srednje škole Marka Marulića Slatina – Darko Špoljarić.

Najučenici Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina:

Najučenik/ca Razredni odjel
Antonio Marinović 1.a
Marko Beneš 1.b
Luka Jurlina 2.a
Ana Bljakaj 2.b
Ema Dumić 3.a
Tena Jurlina 3.b
Antonija Kotarac 3.c
Lana Mandl 4.a
Lucija Presečan 4.b
Darija Šimara 4.c
Ino Pavić 5.a
Vlatko Tutić 5.b
Hana Lovreković 5.c
Gabriela Kovačević 6.a
Dominik Gaća 6.b
Patrik Štruklec 6.c
Sven Oužecky 7.a
Noa Fazekaš 7.b
Lana Cigrovski 7.c
Elena Bićanić 8.a
Ivona Bosec 8.b
Ramona Mikolić 8.c
Karla Vasiljević 8.d
Marta Sarta (2.r.) PŠ Kozice 1. i 2. razred
Marija Kontić (4.r.) PŠ Kozice 3. i 4. razred
Mihaela Sabo (3.r.) PŠ Sladojevci 1. i 3. razred
Sara Vajnhal (4.r.) PŠ Sladojevci 2. i 4. razred
Benjamin Majer (1.r) PŠ Novi Senkovac 1. i 3. razred
Hana Vukojević (4.r.) PŠ Novi Senkovac 2. i 4. razred
Petra Uher (1.r.) PŠ Donji Meljani 1. i 4. razred
Ivan Kunštek (2.r.) PŠ Donji Meljani 2. i 3. razred

Najbolja učenica Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina i Virovitičko-podravske županije za osnovne škole je Elena Bičanić.
Ravnateljica Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina – Ksenija Vujanović Juras.

Najučenici Glazbene škole Milka Kelemena Slatina:

NAJUČENIKA/CA RAZRED/INSTRUMENT
Ivan Rončević 2. r. harmonike
Tamara Mendroš 2. r. violine
Leona Lončarević 4. r. klavira
Ena Knežević 5. r. saksofona
Lorena Novković 4. r. trube
Lana Potalec 1. r. klarineta
Marko Marković 2. r. harmonike
Toni Podnar 1. r. harmonike
Antonia Leko 6. r. tambure
Ema Čapo 6. r. tambure
Mia Ćalić 6. r. tambure
Viktorija Sertić 5. r. tambure

Najbolja učenica Glazbene škole Milka Kelemena Slatina je Antonia Leko.
Ravnatelj Glazbene škole Milka Kelemena Slatina – Antonio Brzica.

Najučenici Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina:

Najučenik/ca Razredni odjel
Karla Valent 1.a
Martina Atlija 1.b
Larisa Kastaneti 1.c
Lukas Šarabok 2.a
Luka Vencl 2.b
Tara Djokić 2.c
Ivano Horvat 3.a
Dora Bačani 3.b
Filip Žurga 4.a
Marta Gebaj 4.b
Gita Špoljarić 4.c
Silvija Oreški Posebni odjeli
Gabrijela Ivoš 5.a
Veronika Vilk 5.b
Adrian Rakitovac 5.c
Gala Brunović 6.a
Sara Cvijanović 6.b
Dorijan Putar 6.c
Ena Knežević 7.a
Matija Pohiba 7.b
Ana-Nika Brunović 7.c
Dominik Kizivat 8.a
Natali Boroša 8.b
Dorian Bogati 8.c
Luka Vuk PŠ Bakić 2. razred
Ana Sejkora PŠ Bakić 4. razred
Rahela Filaković PŠ Gornji Miholjac 1. razred
Karla Horvat PŠ Gornji Miholjac 2. razred
Petar Krstić PŠ Gornji Miholjac 3. razred
Ana Kizivat PŠ Gornji Miholjac 4. razred

Najučenik Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina je Dominik Kizivat.
Ravnateljica Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina – Božica Majhen.
(mf/Foto: Robert Turkalj)

Industrijsko-obrtnička škola Slatina

 

Srednja škola Marka Marulića Slatina

 

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

 

Glazbena škola Milka Kelemena Slatina

 

Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina

 

x

Check Also

Slatina ove godine odradila dva puta „Zelenu čistku“

Zelena čistka dio je globalnog pokreta Let’s do it! i godišnjih akcija World Cleanup (Očistimo ...

Wordpress Content Copy blocker plugin by JaspreetChahal.org